Безпека

Сервіс iPay.ua - провідний платіжний сервіс України.

Нашим партнерами є понад 1000 компаній.

Щомісяця через сервіс iPay.ua здійснюється понад 1 млн. Платежів.

При здійсненні платежу використовуються дані платіжної картки, тому питання безпеки та захищеності інформації наших клієнтів та клієнтів наших Партнерів стоїть на першому місці.

Безпека - фото 1
Безпека - фото 2

Сертифікація PCI DSS

З цією метою, наша компанія щорічно проходить IT-аудит і, таким чином, підтверджує дійсність сертифіката PCI DSS Level 1. Цей сертифікат підтверджує найвищу систему захисту карткових даних наших клієнтів.

Наші сервери розташовані у провідного хостінг провайдера Європи, який відповідає стандартам сертифікату PCI DSS.

Наявність серверів у віддаленого та надійного провайдера дозволяє забезпечити максимальну стабільність та 99.99% доступність серверу для наших Партнерів

Безпека - фото 3

CyberSource

Технологія CyberSource - це технологія компанії VISA, побудована на базі нейронних мереж та величезного масиву даних про операції за картками зі всього світу, яка дозволяє визначити ймовірність шахрайської операції до моменту її скоєння. Компанія iPay.ua перша компанія на ринку, яка впровадила дану систему для протидії шахрайству.

Безпека - фото 4

Власна система з протидії шахрайству

Кожен наш Партнер - це компанія зі своїм унікальним набором бізнес-вимог та бізнес-процесів. Єдина система по боротьбі з шахрайством у вигляді обмежень та лімітів не дозволить однаково для всіх забезпечити максимальний рівень конверсії та безпеки операцій. Саме тому, для кожного Партнера ми розробляємо унікальний набір правил та систем верифікацій, які базуються на власному досвіді та знаннях роботи системи.

Такий підхід дозволяє, в деяких випадках, спростити здійснення операції та підвищити рівень завершених оплат. У деяких випадках, навпаки накласти додаткові перевірки у вигляді одноразових SMS-паролів або механизму 3DSecure/VerifiedByVisа, що дозволяє знизити ризик проведення шахрайських операцій.