Продукти

Торговий еквайринг

Торговий еквайринг від iPay.ua

Це прийом платежів за ваші товари та/або послуги пластиковими картами і будь-якими платіжними інструментами (смарт-годинник, мобільні телефони з технологією NFC тощо) міжнародних платіжних систем (Visa та Mastercard) і системи Простір. Установка терміналу для вашого бізнесу в середньому збільшує середній чек на 20%, згідно зі статистику порівняння операцій з використанням готівкового і безготівкового розрахунку.

Торговий еквайринг - необхідна альтернатива готівковими платежами. Крім зручності для клієнта наявність терміналу - це ще і дотримання постанови Кабінету Міністрів України про прийом електронних платіжних засобів в оплату за продані товари та послуги.

Швидке підключення від 1-го до 3-х днів:

  1. Віддалене оформлення документів
  2. Швидка перевірка документів та індивідуальний підхід до кожного клієнта
  3. Еквайринг без відвідування банку

Немає необхідності відкриття нового банківського рахунку. Зарахування коштів проводяться за існуючому рахунку торговця в будь-якому банку України протягом наступного робочого дня після проведення операцій.

Один договір з нами - це список з декількох підключених банків-партнерів, які здійснюють платіжні операції, що забезпечує безперебійність роботи терміналу. Якісна клієнтська підтримка завдяки власним колл-центру та службі моніторингу

Компанія iPay.ua надає комплексне рішення для бізнесу по еквайрингу: Торговий термінал + Каса + пРРО в одному пристрої. Все, що необхідно для ведення бізнесу і навіть більше - зосереджено в одному компактному пристрої.

  • Можливість роботи на власному обладнанні.
  • Можливість оренди обладнання
  • Купівля обладнання

Android-POS замінює 3 пристрої, а саме:

Image
  • Комп'ютер або планшет з встановленим програмним забезпеченням для обліку товарів/послуг
  • Торговий термінал для прийому платіжних пластикових карт
  • Фіскальний апарат (в т.ч. і принтер для фіскальних чеків)

Android-POS це: Оптимізація витрат, торгових площ, складських запасів. Автоматизований облік продажу продукції і оперативна аналітика в одному пристрої. Особистий кабінет дозволить завжди знаходиться в епіцентрі власного бізнесу.

Найкраще рішення для нового бізнесу

Краще рішення для нового бізнесу, з мінімальними вкладеннями в обладнання. Працює з будь-якими способами оплати і забезпечує фіскалізацію операцій. Приймайте оплату так, як зручно клієнтам - по карті, готівкою, зі смартфона і по QR-коду. Підходить для виїзної торгівлі та кейтерінгу. Працює без додаткової зарядки до 48 годин. Компактний і легкий.

Заявка на підключення