Безпечні платежі з iPay.ua

Наші клієнти та їх фінансові дані - наша головна турбота. iPay.ua пропонує вам передові технології та стандарти в галузі кібербезпеки, щоб забезпечити надійний захист ваших грошей та даних клієнтів. Ми надаємо кілька рівнів безпеки, які зупиняють шахраїв, але не створюють перешкод для чесних платежів

Image Image

Сертифікація PCI DSS

PCI DSS - один із найсуворіших стандартів безпеки для платіжних провайдерів у світі. iPay.ua регулярно проходить незалежні аудити, що гарантують відповідність PCI DSS. Це підтверджує, що ми забезпечуємо безпечне зберігання даних і захист фінансової інформації клієнтів на найвищому рівні у світі платіжних карт.

PCI-DSS
Просунутий антифрод

Кожна транзакція проходить через систему антифроду iPay.ua. Antifraud аналізує більше 300 факторів і порівнює кожну транзакцію з патернами поведінки шахраїв. Це дозволяє виявляти як очевидне шахрайство, так і спроби взлому облікових записів або використання вкрадених карт.

Smart 3D Secure

Ми використовуємо Smart 3DS, що дозволяє визначати, коли потрібно використовувати аутентифікацію платіжної карти з 3D Secure, і коли можна обійтися без неї. Це збільшує ймовірність успішних онлайн-платежів за ваші товари чи послуги

Mastercard SecureCode та Visa Secure

Технології Mastercard SecureCode та Visa Secure забезпечують безпеку, гарантуючи, що оплата здійснюється безпосередньо власником карти. Власникові карти надсилається одноразовий пароль для підтвердження оплати, забезпечуючи максимальну безпеку.

Mastercard Secure
Visa Secure
Протокол HTTPS

Підтримка протоколу HTTPS гарантує шифрування та конфіденційність даних, що передаються між пристроями користувачів та сайтом мерчанта. Це також гарантує цілісність даних та безпечне направлення користувачів на правильні сайти.

Ваш бізнес під захистом iPay.ua

Наш багаторічний досвід та експертиза гарантують надійність та безпеку ваших платежів. Ми використовуємо сучасне обладнання, підтримуючи високу продуктивність системи. Ми гарантуємо комплексну безпеку на всіх етапах платежу, не зберігаємо вразливі дані та оперативно виявляємо шахраїв.

Ми піклуємося про безпеку ваших платежів та даних клієнтів, щоб ви могли зосередитися на своєму бізнесі